НОВИНИ

Янукович звільнив віце-прем’єра Тихонова і його першого заступника

Президент Віктор Янукович звільнив Віктора Тихонова з посади віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Про це йдеться в указі глави держави від 1 червня.

Причини звільнення в указі не вказуються.

Іншим указом Янукович звільнив Юрія Хіврича з посади першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Причина звільнення також не вказується.  

Нагадаємо, сьогодні на розширеному засіданні Кабміну за участю президента Віктора Януковича прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що перший заступник міністра будівництва й житлово-комунального господарства Юрій Хіврич не впорався із забезпеченням уніфікації тарифів на житлово-комунальні послуги.

Азаров запропонував  доручити голові Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Луганської, Херсонської, Житомирської облдержадміністрації та Севастопольської міськдержадміністрації звільнити керівників комунальних підприємств за безконтрольне підвищення тарифів.

Раніше  президент Віктор Янукович вимагав від прем’єра до кінця липня провести нараду щодо оптимізації комунальних тарифів по всій країні. Під час зустрічі із прем’єром вчора Янукович майже зірвався на крик: «Я в черговий раз, якщо не в останній, попередив вас і весь комплекс ЖКГ. Тому дайте відповідь».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.