НОВИНИ

Окупанти порушили режим «тиші» на ділянці розведення в Петрівському

У штабі ООС кажуть, що це є спробою дискредитації українських військ в очах місцевого населення та світової спільноти.

У середу, 20 листопада, бойовики стріляли на ділянці розведення в Петрівському Донецької області. Про це йдеться у щоденному звіті СММ ОБСЄ за 21 листопада.

 

Як зазначається, 20 листопада патруль ОБСЄ, який здійснював моніторинг ситуації за два км на північ Петрівського (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька) о 10.52 чув три черги з великокаліберного кулемета за 2-3 км на південь-південний захід (за оцінкою, у межах ділянки розведення).

 

«Спроектувавши цю подію на карту місцевості, можна отримати результат, що постріли були здійснені з ТОТ окупаційними збройними формуваннями поблизу, або в межах ділянки розведення №3 Петрівське в невідомому напрямку», - зазначили у прес-центрі Операції об’єднаних сил у Facebook, додавши, що підрозділи ЗС України, відповідно до умов розведення, з ймовірного місця порушення режиму припинення вогню вести обстріли фізично не можуть.

 

В ООС зауважили, що це є черговою спробою дискредитації ЗСУ в очах місцевого населення та світової спільноти.

 

Нагадаємо, СММ ОБСЄ в Україні отримала повідомлення від Міністерства закордонних справ України та російських збройних формувань на Донбасі про завершення відведення сил і засобів в районі Петрівського, яке розпочалося 9 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.