НОВИНИ

Річниця Майдану, підозра Садовому та неконституційний закон Зеленського. Головне за 21 листопада

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цього четверга.

В Україні відзначається День Гідності та Свободи

 

 

У четвер, 21 листопада, українці відзначають День Гідності та Свободи та шосту річницю початку Євромайдану. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 

Садовому вручили підозру

 

 

Прокуратура вручила підозру меру Львова Андрію Садовому. Справа стосується виділення землі компанії-інвестору і будівництва індустріального парку у промисловій зоні Рясне-2.  Йдеться про організацію зловживання та зловживання владою або службовим становищем.

 

КСУ визнав неконституційним законопроект Зеленського про уповноважених парламенту

 

 

Конституційний суд України визнав неконституційним законопроект президента Володимира Зеленського щодо уповноважених Верховної Ради. Суд дійшов висновку, що запропоновані законопроектом зміни передбачають введення нового виду парламентського контролю, який може вийти за межі контролю за дотриманням конституційних прав і свобод.

 

Зеленський призначив нового очільника СБУ у Львівської області

 

 
 
Президент Володимир Зеленський призначив на посаду глави Служби безпеки України у Львівській області Юрія Гончарова. На цій посаді Гончаров змінив Олександра Бондарука, який був звільнений з посади Зеленським 21 листопада.
 
 
 
 
 
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.