НОВИНИ

"Вжарити треба". Зеркаль розповіла, чи вимагатиме Україна компенсації від РФ

Вони стосуватимуться фінансування тероризму та расової дискримінації у Криму.

Заступниця міністра закордонних справ Олена Зеркаль розповіла, що після рішення Міжнародного суду ООН Україна зможе говорити про стягнення компенсацій з Росії. Про це вона сказала в ефірі "24 каналу". 

 

 

Вона додала, що компенсації стосуватимуться не тільки фінансування тероризму, а й расової дискримінації в Криму.

 

"Я більш ніж впевнена, що всі факти, які ми вкладали у меморандумі щодо расової дискримінації в Криму, також знайдуть своє підтвердження і будуть прийняті судом як порушення", – ствердила заступниця міністра закордонних справ.

 

На питання журналіста, чи "вжарить Україна Росію на гроші або на "посадки" після рішення суду і чи не завершиться все тільки світовим визнанням РФ агресором, Зеркаль наголосила, що все ж таки вона дипломатка і тому висловлюється відповідними фразами. Однак після цього додала, що "вжарити треба".

 

"Вжаримо-вжаримо! Якщо дозволять, то вжаримо! І я була б дуже задоволена, якби мені дозволили вжарити!" - наголосила Зеркаль.

 

Нагадаємо, 12 листопада Зеркаль розповіла, що після того, як вона піде з відомства, у міжнародних судах її замінить посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.