НОВИНИ

Зеленський підписав закон щодо державного кордону

Ухвала набуває чинності з 1 січня 2020 року.

Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону. Про це у вівторок, 19 листопада, повідомляється на сайті глави держави.

 

Ухвала набуває чинності з 1 січня 2020 року і дасть змогу створити умови для інженерно-технічного облаштування українського кордону з суміжними державами, насамперед з Росією.

 

Зазначається, що закон вносить зміни до Земельного та Водного кодексу, закону «Про державний кордон України». Органам Держприкордонслужби надаються в постійне користування земельні ділянки завширшки 30-50 метрів уздовж лінії кордону для будівництва та утримання інженерно-технічних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій та інших об’єктів прикордонної інфраструктури.

 

Також документ звільняє органи прикордонного відомства від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва у зв’язку з облаштуванням кордону.

 

Нагадаємо, також 19 листопада Зеленський підписав закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.