НОВИНИ

НАБУ повідомило про підозру екс-нардепу, який не задекларував фінансові зобов'язання на 4,7 млрд гривень

Імовірно, мова йде про Дениса Дзензерського.

15 листопада Національне антикорупційне бюро повідомило колишньому народному депутату (VIIІ скликання) про підозру у внесенні в декларацію недостовірних даних. Він не задекларував наявність невиконаних фінансових зобов’язань на 4,7 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро у вівторок, 19 листопада.

 

«Слідство встановило, що впродовж 2015-2018 років екс-нардеп не задекларував наявність у себе невиконаних фінансових зобов’язань перед банківськими установами України на суму понад 4,7 млрд грн», - ідеться в повідомленні.

 

Оскільки екс-депутат був відсутній за місцем проживання, підозру було відправлено засобами поштового та електронного зв'язку.

 

НАБУ не вказує імені посадовця. Джерела «Української правди» повідомляли, що йдеться про екс-нардепа «Народного фронту» Дениса Дзензерського.

 

У лютому 2018 року Національне агентство з питань запобігання корупції направило до НАБУ обґрунтовані висновки за результатами повної перевірки декларацій за 2015 та 2016 роки, поданих Дзензерським. Загалом він не вказав фінансові зобов’язання на суму 4,8 млрд грн. Зобов’язання у колишнього нардепа виникли на підставі рішень Бабушкінського та Жовтневого районних судів Дніпропетровська. Рішення набрали законної сили, суди ухвалили стягнути з нардепа як поручителя у зобов’язаннях заборгованість за кредитними договорами. Йдеться про ПАТ «ВТБ банк», ПАТ «Банк Кредит Дніпро», ПАТ «БТА Банк». Також Дзензерський приховував наявність корпоративних прав у ПАТ «МНК «Веста».

 

У березні Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Facebook повідомляла, що направила генпрокурору подання на зняття депутатської недоторканності з Дзензерського за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації.

 

Нагадаємо, 18 листопада прокуратура повідомила про підозру екс-народному депутату Олегу Ляшку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.