НОВИНИ

Захоплені кораблі передадуть Україні 18 листопада

Точної дати нормандського саміту у Кремлі не називають

Захоплені в Керченській протоці українські кораблі передадуть Києву в понеділок, 18 листопада. Про це повідомляють російські ЗМІ.

 

За інформацією переданої Прикордонним управлінням ФСБ Російської Федерації з Криму, кораблі будуть передані у відповідності з досягнутими українсько-російськими домовленостями.

 

Окрім того, українські буксири Sapfir, Titan і Hajdamaka, які йдуть зустрічати три захоплених Росією військових кораблі, обігнули південний берег окупованого Криму. 

 

Раніше повідомлялося, що з портів "Південне", "Чорноморське" і "Одеса" за кораблями вийшли пошуково-рятувальний корабель Sapfir, буксири.

 

Нагадаємо, 16 листопада Україна відправила буксири та пошуково-рятувальний корабель "Сапфір" за захопленими Росією в Керченській протоці суднами. 

 

Захоплені малі броньовані артилерійські катери ВМС України "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" сьогодні вночі повернуть українській стороні. Повідомляється, що з портів Южного, Чорноморська та Одеси за ними вийшли пошуково-рятувальний корабель "Сапфір", буксири "Титан" і "Гайдамака".

 

Також повідомляється, що російська сторона тягне захоплені кораблі з окупованої Керчі в сторону Одеси. Очікується, що передача пройде у відкритому морі приблизно в 60 милях від Одеси в районі кримського мису Тарханкут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.