НОВИНИ

Бойовики помилково знищили власний склад з боєприпасами

Снаряди окупантів влучили в будинок, розташований неподалік, де зберігалися справні боєприпаси й паливно-мастильні матеріали та їх найближча позиція.
На непідконтрольній території у населеному пункті Жабуньки російські окупаційні війська вдалися до чергової провокації. Про це повідомляє Армія Інформ.
 
Два тижні тому комісія Західного військового округу ЗС РФ провела  перевірку окупаційних з’єднань на території України – 1-го та 2-го армійських корпусів. У цей час різко зросли втрати бойовиків. Від мешканців тимчасово окупованих територій стало відомо про розстріли керівництвом російських військ окремих представників окупаційних підрозділів і доведення їх до самогубства з подальшим списанням на бойові втрати.
 
Через деякий час начальник служби РАО окупаційного підрозділу,  зрозумів, що він не зможе виправдатися за втрату (через халатне зберігання) значної кількості зарядів до мінометів, переважно крупного калібру (122 міліметри) і вирішив організувати "перестрілку", щоб списати боєприпаси на використання в бою і влучання українських снарядів.
 
Проте на випадок якщо українські воїни не захочуть стріляти чи влучати у склад з боєприпасами, росіяни перестрахувалися. Тому мінометному розрахунку окупантам поставили завдання виконати серію пострілів по будинку, в який заздалегідь склали міни, непридатні для використання. Подальші вибух і пожежа мали переконати всіх у правдивості версії окупантів.
 
Після декількох пострілів по позиціях українських захисників, окупанти перелаштували міномети на ціль поблизу лінії оборони, однак вони план перевиконали. Їхні снаряди влучили в будинок, розташований неподалік, де зберігалися справні боєприпаси й паливно-мастильні матеріали та їх найближча позиція. Такі дії роботи російських провокаторів разом із детонацією пального і вибухівки призвели до ліквідації щонайменше двох бойовиків й поранення ще кількох.
 

Нагадаємо, 29 жовтня у районі Золотого-4 почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний). 1 листопада він завершився

 

11 листопада практичний етап розведення завершився на ділянці Петрівське-Богданівка. Міністр закордонних справ Вадим Пристайко сказав, що розведення на ділянці Богданівка-Петрівське є останнім кроком до проведення «нормандського» саміту.

 

13 листопада на ділянці почалося розмінування.

 

ЗМІ повідомляли про ще близько 30 ділянок можливого розведення. Однак, як повідомив голова парламентського комітету з питань нацбезпеки Олександр Завітневича, нових етапів розведення на Донбасі не відбудеться до зустрічі в «нормандському форматі» (вона запланована на 9 грудня).

 

14 листопада президент РФ Владімір Путін заявив, що «треба розвести по всій лінії, щоб хоч гармати не стріляли, щоб люди не гинули, це точно треба зробити якомога швидше...».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.