НОВИНИ

Укроборопром оголосив ім'я нового директора одного з найбільших підприємств концерну

Йдеться про Дениса Гордієнка.

Переможцем відбору на посаду генерального директора підприємства "Укроборонпрому" НВК Газотурбобудування “Зоря”-”Машпроект став Денис Гордієнко. Про це 15 листопада повідомляє прес-служба промислового об'єднання.

 

Таке рішення ухвалив номінаційний комітет, до складу якого входило керівництво концерну, представники посольств G7, незалежних антикорупційних громадських організацій НАКО та State Watch, представники профільного комітету Верховної Ради та Ради національної безпеки та оборони.

 

"Системні стратегічні трансформації бізнесу – це мій основний інтерес протягом моєї попередньої кар’єри, і це те, чого сьогодні гостро потребують підприємства "Укроборонпрому". Від успіху таких змін залежить обороноздатність Української армії, а значить – цілісність і безпека держави. Я сподіваюся, що мій досвід допоможе легендарному колективу турбобудівників вирішити актуальні проблеми і вийти на новий рівень розвитку", – прокоментував завершення відбору Гордієнко.

 

Він зазначив, що у своєму плані дій опирається на такі пріоритети:

 

– Посилення присутності на світових ринках і пошук нових можливостей для збільшення продажів;

– Підвищення ефективності виробничих процесів і оптимізація циклу виробництва;

– Підвищення швидкості розробки і впровадження нової продукції та сервісів, створення відкритої інноваційної платформи.

 

Денис Гордієнко побудував кар’єру всередині групи Sibelco – глобальної компанії на ринку промислових мінералів. Займався розвитком експортних продажів, керував комерційними командами, був Генеральним директором українського підрозділу, після чого три роки працював у штаб-квартирі компанії в Бельгії, керуючи командою HR, а пізніше стратегією розвитку одного з глобальних бізнес-сегментів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.