НОВИНИ

Рішення про нові розведення ухвалюватимуть після «нормандської зустрічі» - Завітневич

Генштаб вивчає інші ділянки на 400 км фронту.

Нових етапів розведення на Донбасі не відбудеться до зустрічі в «нормандському форматі». Про це йдеться в інтерв’ю голови парламентського комітету з питань нацбезпеки Олександра Завітневича в BBC Україна, записаному у вівторок, 12 листопада.

 

«Генштаб вивчає інші ділянки на 400 км фронту. Але ніяких завдань ні верховний головнокомандувач, ні міністр, ні начальник Генштабу по інших ділянках не ставили. Наказ чіткий – три населені пункти і далі чекаємо на зустріч президента у «нормандському форматі». За її результатами вже, мабуть, буде ухвалюватися рішення про розведення», - сказав він.

 

Нагадаємо, 29 жовтня у районі Золотого-4 на Луганщині почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний). 1 листопада він завершився

 

11 листопада практичний етап розведення завершився на ділянці №3 Петрівське-Богданівка. Міністр закордонних справ Вадим Пристайко сказав, що розведення на ділянці Богданівка-Петрівське є останнім кроком до проведення «нормандського» саміту.

 

13 листопада на ділянці почалося розмінування.

 

ЗМІ повідомляли про ще близько 30 ділянок можливого розведення.

 

14 листопада президент РФ Владамір Путін заявив, що «треба розвести по всій лінії, щоб хоч гармати не стріляли, щоб люди не гинули, це точно треба зробити якомога швидше...».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.