НОВИНИ

США привітали завершення розведення сил під Петрівським

Американське представництво закликало РФ співпрацювати з Україною.

Посольство США вітає Україну із завершенням розведення сил та засобів під Петрівським Донецької області. Про це йдеться у повідомленні американського представництва у Facebook

 

"Ми закликаємо Росію та сили, які вона підтримує, до продуктивної співпраці з Україною в напрямку подальшого прогресу у відновленні контролю України над її міжнародним кордоном", - зазначають у повідомленні. 

 

Нагадаємо, 12 листопада на цій ділянці було завершено практичний етап дзеркального процесу розведення особового складу та озброєння. Тактичне положення змінили 48 військовослужбовців ЗСУ.

 

Водночас на ділянці розведення №1 (Станиця Луганська) завершено формування бетонної опори для водовідвідної системи. Окрім того, тривають бетонні роботи щодо з'єднання металічного прольоту мосту з основною конструкцією. На ділянці розведення №2 (Золоте-4 Луганської області) тривають заходи з синхронного і дзеркального демонтажу визначених фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення. Практична їх фаза, за графіком, триватиме до 25 листопада.

 

У середу, 13 листопада, на ділянці розведення в районі Петрівського і Богданівки Донецької області розпочалася практична фаза розмінування території. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.