НОВИНИ

Коломойський виплатив "ПриватБанку" понад 10 млн фунтів судових витрат

Лондонський апеляційний суд зобов'язав екс-власників виплатити фінустанові кошти.

Колишні власники компанії "ПриватБанк" Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та їхні компанії виплатили фінустанові понад 10 млн англійських фунтів судових витрат за рішенням Лондонського апеляційного суду. Про це повідомили 13 листопада у прес-службі банку, передає Інтерфакс-Україна

 

"За рішенням Апеляційного суду від 15 жовтня 2019 року, який підтвердив наявність юрисдикції англійського суду розглядати позов "ПриватБанку" щодо шахрайства, вчиненого за попередньою змовою осіб, проти пана Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, банк підтверджує, що відповідачі поки що оплатили понад GBP10 млн витрат щодо слухання суду першої інстанції, у Високому суді Лондона у 2018 році і слухання апеляційної інстанції у Лондоні раніше цього року", - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, "ПриватБанк" подав апеляцію на рішення Високого суду Лондона про невідповідність його юрисдикції позову держбанку до екс-власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова і шести пов'язаних із ними компаній 22 грудня 2018 року. 

 
15 жовтня суд повною мірою задовольнив апеляційну скаргу "ПриватБанку".
 
Також під час слухань екс-власники визнали, що через організовані ними транзакції компанія втратила 515 мільйонів доларів. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.