НОВИНИ

Польський Нацбанк підрахував кількість заробітчан з України

У країні працює понад мільйон трудових мігрантів.

У Польщі на сьогодні працює понад мільйон трудових мігрантів. З них із України - майже 900 тисяч. Про це повідомив заступник директора департаменту економічного аналізу Нацбанку Польщі Яцек Котловський під час прес-конференції у Варшаві.

 

За його словами, за рахунок напливу мігрантів зменшується напруга на ринку праці.

 

«Зараз це майже 900 тисяч іммігрантів лише з України. Крім того, це мігранти з інших країн, зокрема з Білорусі. Нам здається, що це вже понад мільйон іммігрантів», - зазначив Котловський.

 

З врахуванням тимчасового характеру праці трудових мігрантів з України та Білорусі у польському Нацбанку оцінюють, що пересічний заробітчанин з України чи Білорусі працює в Польщі близько семи місяців.

 

Як зазначається, Нацбанк Польщі підготував оцінку кількості іммігрантів у Польщі на основі кількості виданих робочих та ділових віз, карток поляка, дозволів на тимчасове чи постійне проживання в Польщі, довідок працедавців про працевлаштування іноземців, кількості офіційно застрахованих іноземців.

 

Нагадаємо, раніше в Польщі повідомляли, що українці становлять 75% усіх трудових мігрантів, які офіційно працюють у Польщі. Найбільше українських працівників потребують промислова, будівельна та транспортно-логістична галузі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.