НОВИНИ

У Кучми заявили, що у Мінську зняли всі перешкоди до Нормандського формату

Останнім кроком до зустрічі стало розведення сил під Петрівським.

На засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську 12 листопада "було знято всі перешкоди на шляху до зустрічі у Нормандському форматі на найвищому рівні". Про це написала Дарка Оліфер, речниця представника України у ТКГ Леоніда Кучми, у Facebook.

 

"Розведення сил та засобів в районі н.п. Золоте, Петрівське та Станиця Луганська стало останніми кроками в цьому напрямку. Проведення зустрічі лідерів країн Нормандської четвірки найближчим часом прискорить вирішення всіх актуальних питань з врегулювання конфлікту", - зазначила вона. 

 

Оліфер додала, що оскільки сьогодні в Мінську з технічних причин не відбулося засідання гуманітарної підгрупи, українська сторона наполягала на проведенні відеоконференції цієї підгрупи 13 листопада.

 

Нагадаємо, 29 жовтня у районі Золотого-4 на Луганщині почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний). 1 листопада він завершився

 

Того ж дня міністр закордонних справ Вадим Пристайко сказав, що розведення на третій ділянці (Богданівка-Петрівське) є останнім кроком до проведення "нормандського" саміту.

 

11 листопада у районі Богданівки і Петрівського Луганської області завершилась практична фаза розведення від лінії розмежування сил і засобів Збройних сил України та окупаційних військ.

 
 
 
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.