НОВИНИ

У Молдові проголосували за відставку уряду Санду

Ініціативу висунули соціалісти.

У Молдові 12 листопада на пленарному засіданні парламент проголосував за ініціативу Партії соціалістів оголосити недовіру уряду Майї Санду. Після цього уряд повинен піти у відставку. Про це повідомляє NewsMaker.

 

 

Перед цим Санду розповіла про досягнення уряду та звинуватила соціалістів у тому, що вони бояться сильного уряду, який "виконав узяті на себе зобов'язання". 

 

Після цього депутати перейшли до голосування. Ініціатива соціалістів зібрала 63 голоси. 

 

У цей час під будівлею парламенту зібралися прихильники Санду. Близько 300 людей звинувачували соціалістів та президента Ігоря Додона в тому, що вони не дозволяють працювати "останній надії народу". 

 

Як повідомлялося, тимчасово виконуючий обов'язки президента Молдови, заступник голови Демократичної партії Павел Філіп підписав указ про призначення дострокових парламентських виборів на 6 вересня цього року. Згодом президент Молдови Ігор Додон повідомив, що скасував підписаний Філіпом указ. 

 

Європейський Союз позитивно прокоментував прийняте 8 червня парламентом Молдови рішення щодо формування урядової коаліції та ще раз закликав всі залучені сторони до спокою й стриманості, а також до пошуку виходу з нинішньої політичної кризи демократичними засобами. 

 

Уряд Молдови 14 червня під керівництвом прем'єр-міністра Павла Філіпа вирішив піти у відставку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.