НОВИНИ

"Слуга народу" вирішила обрати замість Яременка іншого голову комітету

За словами нардепа Олександра Качури, фракція прийняла принципову позицію щодо необхідності змінити очільника комітету зовнішньої політики.

Фракція "Слуга народу" на засіданні у понеділок, 11 листопада, вирішила переобрати голову Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Про це журналістам після засідання фракції повідомив народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура.

 

"Ми проголосували за те, що голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва буде переобраний (на сьогодні цю посаду обіймає народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко - ред.). Ми затвердили рішення і проголосували за нього більшістю голосів про те, що відбудуться вибори голови комітету. І це питання буде розглядатися на інших засіданнях фракції, тобто будуть персональні кандидатури, вони свою програму дій представлять фракції і іншим фракціям. Принципова позиція фракції була прийнята стосовного того, що необхідно переобрати голову цього комітету.", - зазначив Качура.

 

За словами нардепа, сам Яременко не з’явився і не надав свої коментарі з цього приводу.

 

Як повідомлялося, народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко 1 листопада заявив, що написав заяву про складення повноважень голови Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

 

Нагадаємо, раніше один з інтернет-ресурсів оприлюднив фото із сесійної зали парламенту, на яких Яременко переписується із користувачами "Сеть знакомств..." та "Loveeto". У листуванні йшлося про надання інтимних послуг за гроші.

 

Яременко написав у Facebook, що листування сфабриковане спеціально для журналістів, але згодом видалив цей пост і розмістив вибачення.

 

1 листопада фракції "Голос", "Батьківщина", "Європейська солідарність" і ОПЗЖ закликали керівництво Ради порушити питання доцільності перебування Богдана Яременка на посаді голови комітету з питань зовнішньої політики й міжпарламентського співробітництва у зв’язку зі скандалом довкола нього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.