НОВИНИ

Поведінка Росії може призвести до Третьої світової - начальник Генштабу британського війська

Використання нової зброї – дезінформації та найманців – посилює загрозу РФ.

Начальник Генерального штабу Збройних сил Великої Британії генерал сер Нік Картер попередив, що загрози Росії посилюються, оскільки використання нових інструментів та зброї – зокрема дезінформації та найманців – може призвести навіть до нової війни. Про це в понеділок, 11 листопада, повідомило Bloomberg Quint, цитуючи інтерв’ю Картера BBC Television.

 

Як написав Картер у колонці на The Telegraph, зусилля Москви могли б випадково викликати Третю світову війну. Як зазначається, глобальне ігрове поле характеризується постійною конфронтацією з поверненням до колишньої епохи великої конкуренції. Амбітні держави, такі як Росія , Китай та Іран, утверджують себе таким чином, що кидає виклик безпеці, стабільності та процвітанню.

 

«Енергетика, хабарі, корупція, кібератаки, вбивства, fake news, пропаганда, солдати в формі без знаків розрізнення, приватні військові та охоронні компанії, узурпація ланцюгів поставок, крадіжка інтелектуальної власності та старомодний військовий шантаж - це все приклади нової ери альтернативної «зброї», - пише Картер, додаючи, що необачна поведінка та неповага до міжнародного права щодо цієї «зброї» загрожує ескалацією.

 

Нагадаємо, у жовтні Картер розповів, що Велика Британія щодня веде війну з Росією на кібернетичному полі. За словами Картера, РФ нині становить собою значно більшу загрозу, аніж п’ять років тому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.