НОВИНИ

У районі Петрівського розпочалося розведення сил і засобів

На визначеній ділянці підрозділи Збройних сил України та окупаційних військ уже почали відводити техніку.

В районі Петрівського розпочалася практична фаза розведення від лінії розмежування сил і засобів Збройних сил України та окупаційних військ. Про це повідомив начальник прес-центру штабу операції Об'єднаних сил Андрій Агеєв. 

 

"Почалася практична фаза розведення сил і засобів на ділянці №3", - заявив Агеєв.

 

«О 12.01 ми просигналили білою ракетою про те, що готові до практичної фази початку розведення сил і засобів», - сказав він.

 

За словами Агеєва, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які постійно моніторять ситуацію як фізично, так і за допомогою квадрокоптерів, підтвердили, що супротивник діяв синхронно, дзеркально - так само просигналив білою ракетою. «Інформація, що та сторона дійсно пустила ракету, була підтверджена нашим постом спостереження...», - додав він.

 

За його словами, о 12.15 відбулось повторне підтвердження сигналу з боку Об’єднаних сил – запустили зелену ракету.

 

«Зараз чекаємо підтвердження від ОБСЄ, що з того боку так само пішла зелена ракета. Після цього відбудеться розведення сил і засобів, тобто піде техніка, яка визначена для розведення на сьогоднішній день», - наголосив Агеєв.

 

Нагадаємо, українська сторона Спільного центру з контролю та координації назвала провокацією заяви окупаційної влади про готовність сьогодні, 4 листопада, приступити до початку розведення сил і засобів на ділянці №3 "Петрівське".

 

29 жовтня о 12.00 у районі Золотого-4 на Луганщині почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний).

 

Водночас волонтерська міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm заявила, що початок відведення українських військ від лінії розмежування на Донбасі відбувається всупереч всім раніше задекларованим умовам ( семи днів «тиші») та супроводжується дезінформаційними заявами з боку Пристайка та прес-центру операції Об’єднаних сил. Крім того, українська сторона СЦКК заявила, що напередодні початку розведення військ, 28 жовтня, бойовики обстріляли Золоте-4 зі стрілецької зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.