НОВИНИ

Фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" Мустафаєва доставили у СІЗО Ростова-на-Дону

За інформацією адвоката, 15 листопада пройдуть судові слухання по суті у справі другої Бахчисарайської групи.

Фігурант другої Бахчисарайської справи "Хізб ут-Тахрір", один із координаторів громадського об’єднання "Кримська солідарність" Сервер Мустафаєв вже доставлений у СІЗО-1 Ростова-на-Дону (Росія). Про це 7 листопада повідомила адвокат Ліля Гемеджи з посиланням на іншого адвоката Сергія Легостова, передає Крим.Реалії.

 

 

"Другий адвокат Сергій Легостов перебуває в зв’язку зі справою Енвера Сейтосманова в Ростові-на-Дону, в окружному військовому суді він дізнавався про стан справ у другій бахчисарайській групі. У суді йому підтвердили, що Сервер уже доставлений у СІЗО-1, і 15 числа пройдуть судові слухання по суті", – розповіла Гемеджи.

 

Раніше адвокат Ліля Гемеджи назвала умови утримання координатора "Кримської солідарності", фігуранта другої Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" Сервера Мустафаєва в СІЗО Краснодару "тортурами".

 

Нагадаємо, 21 травня 2018 року року в окупованому Криму затримали координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва і жителя села Долинне Бахчисарайського району Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до бахчисарайськї "справи Хізб ут-Тахрір".

 

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International визнала Сервера Мустафаєва в'язнем совісті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.