НОВИНИ

Юрій Золкін: За час війни у Станично-Луганському районі постраждали 3,5 тис. будинків

З них приблизно 1,5 тис. вже відновлені.

За час війни на сході України у Станично-Луганському районі постраждали 3,5 тис. будинків, 264 з них знищені повністю. Про це в інтерв’ю Тижню повідомив голова Станично-Луганської райдержадміністрації Юрій Золкін.

 

Водночас він зауважив що ці цифри не остаточні, бо оглянути будинок можна тільки за умови, що є або власник, або представник власника.

 

Також Золкін розповів, що наразі відновлено більше ніж 100 будинків із тих 264 і ще приблизно 1,5 тис., які постраждали внаслідок обстрілів, відновлені.

 

«Допомагали нам різні міжнародні фонди. Бюджетні гроші працювали лише у 2015-му, коли відновлювали будинки, які були в комунальній власності, а це багатоповерхівки. І то ті кошти витратилися на зовнішні комунікації: дахи, вікна, двері, стіни. Є квартири, де господарів не було, вони й досі з порожніми вікнами стоять. Приватні будинки відновлювали передусім незахищеним верствам населення. І за такою схемою: скажімо, у хаті площею 110 м2, яку знищила війна, раніше жила велика сім’я, тепер там лишилося двоє пенсіонерів. Інженери дивляться на фундамент і пропонують нову конфігурацію будинку, виходячи з потреб людей: 50–60 м2 будинок», – повідомив він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.