НОВИНИ

"Нафтогаз" може стягнути 3 млрд доларів з "Газпрому" до кінця 2020 року - Вітренко

Слухання за позовом "Нафтогазу" про визнання рішення Стокгольмського арбітражу і його примусового виконання в Нідерландах заплановані на 4 грудня цього року.

НАК "Нафтогаз України" може стягнути у Нідерландах борг російського "Газпрому" у 3 млрд доларів до кінця 2020 року. Про це у четвер, 7 листопада, повідомив виконавчий директор Групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко у Facebook.

 

Як зазначив Вітренко, на 4 грудня 2019 року заплановані слухання в суді м. Амстердам за позовом "Нафтогазу" про визнання рішення Стокгольмського арбітражу і примусового виконання цього рішення в Нідерландах.

 

 

За його словами, рішення суду очікується в першому кварталі 2020 року.

 

"Вартість заарештованих активів в Нідерландах за наявними даними перевищує 3 млрд доларів. У разі позитивного рішення суду процес стягнення за нашими оцінками триватиме з другого кварталу і до кінця наступного року", - написав він.

 

Вітренко також додав, щ процеси проходять і в інших юрисдикціях, "але Нідерланди зараз виглядають найшвидшим варіантом".

 

Як повідомлялося, у новому позові до російської компанії "Газпром" група "Нафтогаз Україна" вимагає, перш за все, переглянути транзитний тариф. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.