НОВИНИ

Топ-чиновникам Міноборони повідомили про підозру

Посадовці причетні до закупівлі бракованих бронежилетів «Корсар».

П’яти високопосадовцям Міністерства оборони було оголошено підозри. Про це розповів голова Держбюро розслідувань Роман Труба під час брифінгу у вівторок, 5 листопада.

 

Підозри оголошені генерал-майору, начальнику головного управління Збройних сил (під час брифінгу уточнили, що йдеться про про генерал-майора, начальника управління матеріального забезпечення Дмитра Марченка), а також чотирьом високопосадовцям головного управління ЗСУ - це заступники управлінь та начальник відділу.

 

Посадовці «були і є відповідальними» за прийом і контроль якості речового майна. За словами Труби, за попередньою змовою чиновники нібито закупили неякісне майно для Збройних сил за завищеними цінами. Мова йде про браковані бронежилети «Корсар».

 

«Мова йде про бронежилети 1-4 класу захисту, які прострілюються», - сказав Труба.

 

Всі посадовці знали про закупівлю неякісних бронежилетів, проте продовжували організовувати нові закупівлі.  Як зазначається на сайті Генпрокуратури, з квітня по червень 2019 року службовці не виконали дії, які вони повинні були виконати, що призвело до закупівлі 11 тисяч неякісних бронежилетів на загальну суму близько 100 млн грн.

 

Нагадаємо, 7 жовтня 2019 року головний військовий прокурор розпочав провадження щодо можливого зловживання службовцями Міноборони під час створення та закупівлі корабля класу «корвет» для потреб Військово-Морських Сил.

 

15 жовтня Генпрокуратура розпочала три кримінальні провадження щодо  розкрадання бюджетних коштів в оборонній галузі. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.