НОВИНИ

Загороднюк повідомив про завершення розведення в районі Золотого

Територія повністю знаходиться під контролем МВС.

У п'ятницю, 1 листопада, міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що розведення сил і засобів у районі Золотого в Луганській області майже завершене.  Про це він розповів під час брифінгу в Києві.

 

«Зараз уже практично воно (розведення сил і засобів - Ред.) завершене, і повністю територія знаходиться під контролем Міністерства внутрішніх справ», - сказав Загороднюк, відповідаючи на запитання про те, на якому етапі перебуває розведення в районі Золотого.

 

Нагадаємо, 29 жовтня о 12.00 у районі Золотого-4 почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний).

 

Водночас волонтерська міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm заявила, що початок відведення українських військ від лінії розмежування на Донбасі відбувається всупереч всім раніше задекларованим умовам ( семи днів «тиші») та супроводжується дезінформаційними заявами з боку міністра закордонних справ Вадима Пристайка та прес-центру операції Об’єднаних сил. Крім того, українська сторона СЦКК заявила, що напередодні початку розведення військ, 28 жовтня, бойовики обстріляли Золоте-4 зі стрілецької зброї.

 

Зазначимо, що дата початку розведення сил і засобів у Петрівському невідома. 31 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив, що, за умови відсутності обстрілів, розведення військ у Петрівському має розпочатися 4 листопада. Однак, оскільки 30 жовтня на тій ділянці відбулися обстріли бойовиків, дата розведення буде переглянута, адже розведення можливе лише після семи днів збереження «тиші».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.