НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

Помічник генсека НАТО: Альянс не приймає незаконну анексію Криму і вимагає від Росії повернути півострів

Агресивна поведінка РФ є занепокоєнням для НАТО.

НАТО не приймає незаконну анексію Криму і вимагає від Росії повернути півострів, припинити агресивну поведінку на Сході України, також Альянс підтримує територіальну цілісність і суверенітет України. Про це на Львівському безпековому форумі 1 листопада заявив помічник Генерального секретаря НАТО з публічної дипломатії, посол Таджан Ілдем, передає кореспондент Тижня.

 

«У 2014 році ми були здивовані раптовими гібридними діями проти України та наших країн. Сьогодні ми краще підготовлені, вміємо краще виявляти та протидіяти цим загрозам, ділилося розвідувальними даними, готові прямо називати винних у агресивних діях», - заявив він.

 

Також, за словами Ілдема, у НАТО знають що саме відбулося в Криму та сталося з літаком рейсу MH17. Зараз в альянсі працюють над тим, щоб донести коректну інформацію до максимально широкої аудиторії.

 

Водночас посол зауважив, що Україна сьогодні готова набагато більше до протидії гібридним загрозам та дезінформації. Однак лишаються й класичні військові загрози, зокрема загрози вільному мореплавству. Агресивна поведінка РФ є занепокоєнням для НАТО.

 

«Візит генсека НАТО до України вкотре підкреслює важливість України для Альянсу. Невипадково що це відбулося в Одесі, адже Чорне море стає більш важливим. Продовжується мілітарізація Криму». – сказав Ілдем.

 

Він додав, що політика відкритих дверей для України лишається в силі, але саме український народ має вирішити це питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.