НОВИНИ

«Регіонал» купив котеджне містечко під Києвом

Народний депутат Владислав Лук’янов купив 100% котеджного містечка «Олімпік-парк» у бізнесмена Миколи Лагуна. Про це повідомляє консалтингова компанія SV Development.

Як зазначає компанія, у вихідні відбулася зустріч нового власника і інвесторів селища. Лук’янов має намір в стислі терміни завершити будівництво першої черги містечка, щоб приступити до продажу другої черги. Фінансування робіт ведеться новим власником з лютого поточного року.

Як відзначається у повідомленні компанії, «Олімпік-парк» вже перейшов під контроль нового власника. Тепер Лук’янов є єдиним власником котеджного містечка. Новий власник надав план робіт за проектом з повним завершенням у 2011 році.

У 2007 році Микола Лагун (засновник «Дельта-банку») заснував девелоперську компанію і розпочав реалізацію проекту котеджного містечка «Олімпік-Park». Котеджне селище «Олімпік-парк» розташоване у Макарівському районі Київської області (19 км від Києва по Житомирській трасі). На ділянці площею 290 га зводяться 1030 котеджів площею 150-350 кв. м з прилеглими земельними ділянками в 15-35 соток, а також повний комплекс об'єктів побутової інфраструктури. 

Як відомо, Владислав Лук’янов є народним депутатом від Партії регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.