НОВИНИ

Дубілет анонсував скорочення штату райдержадміністрацій

Протягом місяця в уряді нарахували 111 функцій РДА.

У четвер, 31 жовтня, міністр Кабміну Дмитро Дубілет анонсував скорочення штату районних державних адміністрацій (РДА) на 18 449 штатних одиниць. Про це він написав у Facebook.

 

«Ми скорочуємо штат районних державних адміністрацій (РДА) на 18 449 позицій. Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми маємо суттєво підвищити ефективність роботи державних органів», - написав Дубілет.

 

Протягом останнього місяця у Кабміні проаналізували всі функції РДА та нарахували їх 111 за 11 напрямками. Як зазначається, є кілька принципів скорочення: частина функцій дублюються з об'єднаними територіальними громади (ОТГ); частина функцій є застарілими та неефективними (вони будуть ліквідовані); частину функцій можна перенести на вищий рівень (ОДА, територіальні органи центральних органів влади або навіть Київ); частина функцій об'єднуються.

 

За словами Дубілета, працівники за два місяці до цього отримають попередження. Їм виплатять всі компенсаційні витрати, зокрема за невикористані щорічні відпустки. Разом зі Службою зайнятості уряд працює над тим, щоб знайти кожному держслужбовцю нову роботу ще до моменту звільнення. Зазначено, що кожного «буде супроводжувати кар'єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування».

 

Також Дубілет повідомив, що в січні уряд хоче запустити курс з ІТ-грамотності.

 

Нагадаємо, 22 жовтня Дубілет оголосив про суттєве скорочення співробітників Державної аудиторської служби. Відтак, у відомстві залишиться близько 10% працівників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.