НОВИНИ

Дочку Джарти призначили заступником голови Госпсуду Києва

Вища рада юстиції призначила Вікторію Джарти, дочку голови Ради міністрів Криму Василя Джарти, заступником голови Господарського суду Києва. Про це йдеться на офіційному сайті ВРЮ.

Раніше повідомлялося, що Рада суддів господарських судів України рекомендувала її на цю посаду. В кадровому резерві на цю посаду числилися ще четверо суддів Господарського суду Києва, але усі вони написали заяви про те, що з різних особистих причин відмовляються претендувати на цю посаду. Рада суддів господарських судів проголосувала за кандидатуру Джарти одноголосно.

Як повідомлялося, Джарти відповідатиме в суді за організацію роботи апарату суду.

Довідка Тижня.

У біографічній довідці, розміщеній на сайті Господарського суду Києва, зазначається, що Вікторія Джарти має 8 років стажу в галузі права.

Вона працювала в Господарському суді Донецької області, де була призначена на посаду спеціаліста 2 категорії у лютому 2002 року.

У квітні  2002 року була переведена на посаду помічника судді, де працювала по грудень 2002 року. З грудня 2002 року - помічник першого заступника голови Донецького апеляційного господарського суду, де працювала по квітень 2008 року.

15 квітня 2008 року була призначена на посаду судді Господарського суду Донецької області строком на п'ять років Указом президента. А 8 квітня 2010 року була переведена на посаду судді Господарського суду Києва.

Посада заступника голови Господарського суду Києва стала вакантною після того, як 3 березня Лариса Іванова була обрана суддею Вищого господарського суду України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.