НОВИНИ

СБУ вивела на підконтрольну Україні територію цінного свідка

Чоловік був представником так званого «МДБ ДНР».

Служба безпеки провела спецоперацію і вивела з тимчасово окупованої території Донеччини екс-представника так званого «Центру спеціальних операцій Міністерства державної безпеки ДНР». Про це у середу, 30 жовтня, повідомляється на сайті відомства.

 

Як зазначається, «МДБ ДНР» було створено спецслужбами РФ і повністю ними контролюється.

 

Чоловік став свідком злочинів терористів. Зокрема, мова йде про незаконне утримання і тортури полонених військовослужбовців Збройних Сил України та про протиправну діяльність російських спецслужб.

 

Згодом, чоловік виявив готовність залишити ОРДО для надання українським контррозвідникам цієї інформації. Перевірка підтвердила, що він не брав безпосередньої участі у бойових діях, не вчиняв інших тяжких та особливо тяжких злочинів. Суд врахував надану інформацію та допомогу слідству і звільнив його від кримінальної відповідальності.

 

Як відомо, особа, крім організатора і керівника терористичної групи чи терористичної організації, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв’язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, якщо в її діях немає складу іншого злочину, звільняється від кримінальної відповідальності.

 

Нагадаємо, на початку жовтня СБУ вивела на підконтрольну українській владі територію свідка збройної агресії РФ в Україні - мешканця міста Сорокине, який ремонтував пошкоджену військову техніку бойовиків. Він добровільно відмовився від участі у діяльності незаконних збройних формувань та залишив окуповану територію Луганщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.