НОВИНИ

З АРМА зникли документи щодо арештованого майна

У відомстві почалося службове розслідування.

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) заявило про зникнення у відомстві десятків розпорядчих документів щодо арештованого майна. Про це у вівторок, 29 жовтня, повідомляється на сайті АРМА.

 

«28 жовтня стало відомо, що кілька десятків розпорядчих документів (наказів та інших документів) АРМА не знаходяться за місцем їх зберігання в АРМА. Ці документи стосуються управління арештованим майном», - йдеться в повідомленні.

 

29 жовтня було розпочато дисциплінарні провадження із відстороненням від виконання службових обов’язків деяких працівників АРМА. Також, стартувало службове розслідування.

 

За результатами дисциплінарних проваджень та службового розслідування у Агентстві складуть відповідні висновки. У разі підтвердження втрати документів висновки будуть надані до правоохоронних органів.

 

В АРМА додали, це може бути внутрішня диверсія для створення перешкод у діяльності відомства та його дискредитації перед органами контролю та аудиту. Як зазначається, до 8 листопада аудиторська компанія проводить зовнішній аудит діяльності АРМА. Також в листопаді заплановане оцінювання результатів діяльності керівника АРМА. Крім того, найближчим часом розпочнеться перевірка АРМА Рахунковою палатою. Уряд та парламент вживають заходів зі створення комісії із зовнішнього контролю АРМА.

 

Нагадаємо, АРМА – це центральний орган виконавчої влади зі спецстатусом. Він займається виявленням та розшуком активів, отриманих злочинним шляхом, а також управлінням заарештованими чи конфіскованими у кримінальному провадженні активами. Зокрема, АРМА керує активами, заарештованими в корупційних кримінальних справах, до оголошення вироку суду. АРМА обирає керуючого заарештованими активами, який пропонує найбільш вигідні умови отримання прибутку від майна. Частина отриманих коштів іде до держбюджету. Після оголошення вироку суду майно можуть конфіскувати на користь держави або повернути власнику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.