НОВИНИ

Рада ухвалила у першому читанні проект держбюджету на 2020 рік

За словами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, уряд підготує документ для другого читання до 2 листопада.

Верховна Рада України у п'ятницю, 18 жовтня, прийняла за основу проект державного бюджету на 2020 рік (законопроект №2000), який побудований на весняному макропрогнозі Мінекономіки. Відповідне рішення з урахуванням пропозицій комітету та техніко-юридичними правками у першому читанні підтримали 255 народних депутатів із необхідних 226 голосів.

 

Як зазначається, проект передбачає доходи бюджету в розмірі 1,079 трлн грн, видатки - 1,17 трлн грн, дефіцит - 2,09%.

 

Заступник голови комітету з питань бюджету Олександр Трухін повідомив, що для фінансування всіх поправок, які внесли народні депутати до поданого урядом законопроекту, треба було б додаткове фінансування у 1,9 трлн грн. Загалом комітет рекомендував врахувати повністю або частково 772 пропозиції народних депутатів, відхиливши при цьому 1404 поправки.

 

За словами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, уряд підготує до 2 листопада проект державного бюджету до другого читання з урахуванням оновлених показників макроекономічного прогнозу.

 

"Зараз наші колеги завершують підготовку макропрогнозу на наступний рік", - зазначив Гончарук.

 

Як повідомлялося, 15 вересня уряд виніс на розгляд парламенту проект держбюджету-2020.

 

В інформаційному управлінні Апарату ВР поінформували, що держбюджет на 2020 рік парламент ухвалить не пізніше 1 грудня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.