НОВИНИ

Пристайко заявив, що в Люксембурзі проситиме міністрів ЄС "дотиснути" Росію

Глава МЗС проситиме Євросоюз "підставити плече" українській владі.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що закликатиме колег з Євросоюзу "дотиснути" Росію з приводу виконання Мінських домовленостей під час засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ 14 жовтня в Люксембурзі. Про це він сказав у інтерв'ю Укрінформу

 

Він сказав, що наразі "українська влада іде на певні, доволі болісні кроки, на які частина суспільства реагує акціями протесту".

 

"Є й інша частина суспільства, яка каже: "Давайте рухатися далі, ми не можемо безкінечно перебувати в нинішньому стані, ця окупована територія нас отруює". Третя частина суспільства каже: "Треба погоджуватись на все. Як ви можете не розуміти, що там наші родичі, наші сім’ї!" Тому я хочу сказати Європі, що ці наші дуже непрості рішення не повинні просто зависнути у повітрі, ви маєте підставити плече і їх підтримати", - заявив глава МЗС.

 

Він додав, що Росія завезла на окупований Донбас "силу-силенну техніки і снарядів, яких їм вистачить на наступні сто років" і "може бомбардувати українських військових безкінечно довго", тому Європа повинна використати санкційний тиск на країну-агресора. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.