НОВИНИ

Олександр Крамар: Вертикаль Зеленського дедалі більше нагадує добу Януковича

Попри публічні обіцянки якісних змін у кадровій політиці, за фактом у часи нинішнього президента в ній тільки ще більше розквітнув фаворитизм і залежність від олігархів.

Вертикаль чинного президента України Володимира Зеленського дедалі більше нагадує добу Віктора Януковича із тією лишень різницею, що тоді основні ресурси концентрувалися переважно в «сім’ї», а за Зеленського поки що все дещо «децентралізованіше». Про це пише експерт Тижня Олександр Крамар.

 

Він зауважує, що це, втім, аж ніяк не применшує загроз від того, що країну найближчими роками розтягуватимуть кілька різноспрямованих груп впливу, які не мають жодного стратегічного бачення того, якою має бути Україна за 5, 10, 20 років.

 

«Попри публічні обіцянки якісних змін у кадровій політиці, за фактом у часи Зеленського в ній тільки ще більше розквітнув фаворитизм і залежність від олігархів. Принаймні кістяк становлять люди, які не мають жодного державницького підходу, орієнтуються на персональні вимоги та електоральні реакції виборця. Тісно переплетені бізнес-інтересами з Росією, вони не мають уявлень про національну ідентичність та ключові для розвитку й збереження держави питання. А головним пріоритетом бачать повернення до безперешкодного ведення бізнесу з Росією», — наголошує експерт.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.