НОВИНИ

Зеленський прокоментував звільнення Данилюка з посади секретаря РНБО

За словами президента, Олександр Данилюк хотів бути прем'єр-міністром.

Президент Володимир Зеленський заявив, що розуміє причини звільнення секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Данилюка, однак не схотів назвати їх. Про це він сказав у четвер, 10 жовтня, під час прес-марафону.

 

"У мене є 100% розуміння, чому він пішов. Але заяву він написав. Перед США. І багато разів ми говорили про це, що він може написати заяву. Але пан Данилюк знає, що я з повагою до нього відносився. Напевно, він очікував, що я не підпишу. Є в команді непорозуміння. Але мене чесно дістала гра, що ви пишете заяви, а я їх не підписую", - сказав він.

 

Зеленський також заявив, що має заяви від кількох представників свого оточення. Окрім того, президент пообіцяв підписувати всі інші заяви, які будуть написані.

 

"Я не згоден з паном Даниюком. Я не згоден, що він пішов через ПриватБанк. Саша хотів бути премєр-міністром України, а я йому сказав чесно: "Сань, ти професійна кандидатура, але я обрав іншу людину". Складні відносини з Богданом, це теж вплинуло", - додав президент.

 

Як повідомлялося, 27 вересня Олександр Данилюк написав заяву про відставку з посади голови РНБО. 30 вересня президент Володимир Зеленський своїм указом офіційно звільнив Данилюка.

 

Сам Данилюк, коментуючи свою відставку, сказав, що "йому не цікаві підкилимні ігри".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.