НОВИНИ

Президент повідомив, що в Україні не буде референдуму щодо особливого статусу Донбасу

Водночас Володимир Зеленський заявив, що закон можуть обговорювати з суспільством.

В Україні не може бути референдуму з приводу закону про особливий статус Донбасу. Про це у четвер, 10 жовтня під час прес-марафону заявив президент України Володимир Зеленський.

 

"Референдуму з приводу того, чи іншого закону у нас не може бути. У нас можуть бути вже якісь домовленості..Але я думаю, що це не в Нормандському процесі..В нормандському процесі будуть підняти теми червоних ліній, подальших кроків", - заявив Зеленський.

 

За його словами, законопроект про особливий статус Донбасу має бути обговорений із суспільством, з журналістами, у Верховній Раді і лише після цього має бути винесений на голосування.

 

Окрім того, президент зауважив, що на переговорах у нормандському форматі будуть обговорені не лише формат врегулювання ситуації на Донбасі, а й питання амністії.

 

“Що це буде за закон, що це за амністія, кого ми амністуємо, кого не амністуємо, яким чином, хто в цілому повинен розглядатися у форматі питання амністії... Мені здається, є категорії людей, яких зовсім не стосується це питання. Тому всі ці питання почнуть проговорюватися у нормандському форматі”, - сказав він.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський заявив про намір розглядати питання Криму в "нормандському форматі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.