НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

У Зеленського пообіцяли працювати на пресмарафоні "до останнього питання"

На захід акредитувалися близько півтисячі осіб, близько півсотні з них відмовили в участі.

Пресмарафон із президентом Володимиром Зеленським 10 жовтня триватиме до вичерпання всіх питань журналістів. Про це Тижню повідомила відповідальна за інформаційну політику в команді президента Ірина Побєдоносцева.

 

 

''Ми отримали майже півтисячі листів з моменту акредитації і до 18:00 9 жовтня. Багато хто писав уже й після цього часу'', - зазначила вона.

 

Також Побєдоносцева наголосила, що 50-60 особам відмовили в акредитації.

 

''Ми отримуємо запит на електронну пошту і перевіряємо, чи дійсно це журналісти. Тому що бувають і не журналісти, адже підробити прес-карту сьогодні не так вже й складно. І потім за списком формуються групи. Ви зараз побачите, в одній групі будуть українські ЗМІ, іноземні ЗМІ, не-ЗМІ. Тобто перші 10 у першій групі і так далі'', - додала Побєдоносцева.

 

За її словами, проблеми низки журналістів з дозволом або відмовою в акредитації можуть бути викликані технічними помилками через великий обсяг роботи (низка журналістів, зокрема, і Тиждень отримали листи одночасно з погодженням і відмовою в акредитації - Ред.).

 

На запитання, о котрій сьогодні планують закінчувати, Победоносцева відповіла: ''До останнього питання. Попередньо, о 19:20 має бути фінальна група. Тобто о 20:00 планували, але подивимося. Я думаю, що найважливіші і найактуальніші питання поставлять у перші години''.

 

За планом, кожна група журналістів працюватиме з президентом по півгодини, однак станом на 10:45 ще ставить питання перша група (пресмарафон почався приблизно о 10:00).

 

Нагадаємо, 9 жовтня Офіс президенту анонсував пресмарафон із Зеленським. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.