НОВИНИ

Уряд звільнив голову Державної регуляторної служби

Відомство тимчасово очолить Олег Мірошніченко.

У середу, 9 жовтня, Кабмін звільнив голову Державної регуляторної служби Ксенію Ляпіну. Про це йдеться на Урядовому порталі.

 

Як написав у Facebook міністр економіки Тимофій Милованов, виконання обо’язків голови ДРС тимчасово покладено на Олега Мірошніченка (заступник голови ДРС - Ред.).

 

Крім того, Кабмін призначив вісім заступників міністрів, з них один – перший заступник міністра енергетики та захисту довкілля, яким став Віталій Шубін.

 

Також Уряд призначив заступником міністра Кабміну - Юлію Гусєву, заступником міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції - Костянтина Чижика, заступником міністра культури, молоді та спорту - Олексія Сівіріна.

 

Також Кабмін призначив: Юлію Гусєву – заступником міністра Кабінету міністрів, Костянтина Чижика – заступником міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції, Олексія Сівіріна – заступником міністра культури, молоді та спорту.

 

У Міністерство цифрової трансформації призначено чотирьох заступників міністра: Олександра Борнякова , Людмилу Рабчинську (з 15 жовтня), Олександра Шелеста та Валерію Іонан – заступником міністра з питань європейської інтеграції.

 

Нагадаємо, 2 жовтня уряд призначив Юлію Шевчук тимчасовою очільницею Державного агентства України з питань кіно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.