НОВИНИ

Кабмін погодив призначення трьох голів ОДА

Йдеться про Тернопільську, Одеську та Харківську області.

Кабінет міністрів на засіданні у середу, 9 жовтня, погодив пропозиції президента щодо призначення голів Одеської, Тернопільської та Харківської облдержадміністрацій. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

"Розглянуто проєкти указів та розпоряджень Президента про призначення керівників обласних та районних державних адміністрацій. Серед них - пропозиції про призначення на посаду голови Одеської ОДА Куцого Максима Васильовича, голови Тернопільської ОДА – Сопеля Ігоря Михайловича, голови Харківської ОДА – Кучера Олексія Володимировича", - йдеться у повідомленні.


Крім того, погоджено призначення на посаду голови Бердичівської районної державної адміністрації Житомирської області Людмили Димидюк, голови Житомирської районної державної адміністрації – Юрія Оханського, голови Чуднівської районної державної адміністрації Житомирської області – Олександра Хомича.

 

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України оголосив з 4 жовтня конкурсний відбір на посаду голови Українського інституту національної пам’яті. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.