НОВИНИ

Україна запланувала до кінця року обговорити оновлення Угоди про асоціацію з ЄС - заступник міністра

За словами Тараса Качки, перед Україною відкриваються принаймні три нагоди сформувати порядок денний двосторонніх відносин з ЄС на наступні кілька років.

Оновлення Угоди про асоціацію України з Євросоюзом можуть обговорити до кінця 2019 року. Про це у Брюсселі за підсумками переговорів в Генеральному директораті Єврокомісії з питань торгівлі заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка, 8 жовтня передає Укрінформ

 

"Головне питання, яке порушувалося під час переговорів - це яким чином вийти на оновлення Угоди про асоціацію, адже цей документ передбачає такий періодичний перегляд. Нам дуже цікаво зрозуміти позицію Євросоюзу, наскільки вони налаштовані на цю роботу, і наскільки вони готові її пришвидшити. Те, що ми бачимо сьогодні – це дуже конструктивне ставлення. Ми будемо говорити про модальності, про умови, про календар такої роботи вже цієї осені", - сказав Качка.

 

Він зауважив, що перед Україною відкриваються принаймні три нагоди обговорити з європейськими партнерами всі чутливі питання стосовно оновлення Угоди та сформувати порядок денний двосторонніх відносин на наступні кілька років.

 

Першу таку нагоду Україна матиме в рамках Комітету асоціації, який відбудеться на початку листопада, другу – в середині листопада в ході засідання Комітету асоціації у торговому складі, і нарешті в грудні поточного року має відбутися Рада асоціації Україна-ЄС.

 

Як повідомлялося 11 вересня,  голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн доручила комісару з питань сусідства та розширення працювати над прискоренням асоціації України з Європейським Союзом.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.