НОВИНИ

Аварія літака Ан-12 на Львівщині. Стали відомі імена загиблих

Серед тих, хто вижив і вже прооперований, два інженери Олег Шахов та Андрій Амелькін та бортовий технік Андрій Корякін.

Унаслідок аварійної посадки літака Ан-12 поблизу Львівського аеропорту 4 жовтня загинуло 5 осіб: командир Віталій Степаненко, його помічник Ігор Маєвський, штурман Юрій Кузьменко, бортовий технік Ігор Завадюк і радіооператор Володимир Кириленко. Про це повідомляє ТСН.

 

Серед тих, хто вижив і вже прооперований, два інженери Олег Шахов та Андрій Амелькін, а також ще один бортовий технік Андрій Корякін. За їхні життя зараз борються лікарі.

 

Відомо, що троє чоловіків, яким вдалося вижити, були у носовій частині літака. 

 

Як повідомлялося, 4 жовтня у Львові поблизу міжнародного аеропорту здійснив аварійну посадку транспортний літак Ан-12.  Згодом з'явилося перше відео з місця аварійної посадки.

 

У Державній службі з надзвичайних ситуацій підтвердили, що під час аварії загинуло п'ятеро пасажирів літака. Трьох деблокованих членів екіпажу у важкому стані передали працівникам швидкої медичної допомоги.

 

На борту знаходилося сім членів екіпажу та одна особа, яка супроводжувала вантаж. 

 

За фактом аварійної посадки літака поліція відкрила кримінальне провадження. Наразі розглядаються дві причини аварії: повітряне судно могло впасти через помилку пілота або у зв'язку з тим, що закінчилося пальне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.