НОВИНИ

Роман Сущенко: Для звільнення з полону РФ українських політв’язнів та військових треба робити все можливе й неможливе

Журналі повідомив, що планує долучитися до наявного інструменту визволення заручників російських тюрем.

Для звільнення ув’язнених Росією українських політв’язнів та військових треба робити все можливе й неможливе. Про це в інтерв’ю Тижню заявив колишній політв’язень Кремля, український журналіст Роман Сущенко.

 

Він також повідомив, що планує долучитися до наявного інструменту визволення заручників російських тюрем.

 

«Щодо повернення українських бранців, то, по-перше, у мене з Марком Фейґіним є ідея створити дієвий механізм припинення торгівлі людьми, підступного кіднепінгу, а по-друге, думаю долучитися до наявного інструменту визволення заручників російських тюрем. Разом ми працюємо над механізмом, який, сподіваюся, дасть змогу розвинути успіх нинішнього президента України та його політичного візаві — п’ятого глави держави. Ми усвідомлюємо масштаб і нашу роль у цій ініціативі, а також переконані, що для її реалізації потрібен колективний розум. Хоча сьогодні нас лише троє, я певен, що до нас приєднаються небайдужі, талановиті, креативні, щирі, ерудовані й прагматичні люди», — сказав Сущенко.

 

За його словами, станом на 1 жовтня проведено низку консультацій з експертами, дипломатами, юристами та журналістами.

 

«Плануємо розширити коло співрозмовників й однодумців, зокрема й у Європі та за океаном. Заручники повернуться додому, до своїх родин, на Батьківщину», — наголосив журналіст.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.