НОВИНИ

У Львові здійснив аварійну посадку літак АН12. Є загиблі

На борту перебувало вісім чоловік, з них сім членів екіпажу та одна особа, що супроводжувала вантаж. Внаслідок падіння літака три особи загинуло, три особи постраждало, доля двох осіб невідома.

У п’ятницю, 4 жовтня, У Львові поблизу міжнародного аеропорту здійснив аварійну посадку  транспортний літак Ан-12. Про це повідомляє ДСНС.

 

«О 07:10 до ДСНС надійшла інформація, що при заході на посадку на відстані 13,7 км до міжнародного аеропорту «Львів» зник з радару транспортний літак Ан-12. О 07:29 один член екіпажу вийшов на зв'язок та повідомив, що літак Ан-12 здійснив аварійну посадку. О 07:46 літак Ан-12 знайдено на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги», - йдеться в повідомленні.

 

 

 

Літак знайдено на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги. За даними ДСНС, горіння не спостерігалося. Проводиться вивільнення екіпажу із пошкодженого літака. Залучено 41 рятувальник та сім одиниць техніки.

 

 

Станом на 9.00 встановлено, що на борту перебувало вісім чоловік, з них сім членів екіпажу та одна особа, що супроводжувала вантаж. Внаслідок падіння літака три особи загинуло, три особи постраждало, доля двох осіб невідома. Аварійно-рятувальні роботи тривають. 

 

 

Станом на 09.20 підрозділами ДСНС деблоковано одного члена екіпажу та передано працівникам швидкої медичної допомоги.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.