НОВИНИ

Суд відмовив групі «112 Україна» в задоволенні заяви (оновлено)

Позивачі не надали суду достатньо доказів для обґрунтування заяви й належних доказів небезпеки заподіяння шкоди їхнім правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення у справі.

Окружний адміністративний суд міста Києва 3 жовтня відмовив п'яти телекомпаніям з логотипом "112.Україна" в задоволенні заяви про скасування рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення щодо анулювання ліцензій. Про це повідомила прес-служба суду.

 

"Окружний адміністративний суд Києва, розглянувши заяву про забезпечення позову від "112.Україна" про припинення дії рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, ухвалив - відмовити в її задоволенні", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначено, що ОАСК не вбачає підстав для задоволення заяви. Позивачі не надали суду достатньо доказів для обґрунтування заяви й належних доказів небезпеки заподіяння шкоди їхнім правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення у справі.

 

Однак, суд відкрив провадження про визнання протиправними та скасування рішення Нацради щодо відмови у продовженні ліцензії на мовлення групи «112 Україна».

 

Нагадаємо, 26 вересня Нацрада позбавила телеканал «112 Україна» ліцензії на цифрове мовлення через порушення умов ліцензії.

 

1 жовтня телекомпанія звернулася до суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.