НОВИНИ

Денис Казанський: Києву вдалося перетворити окуповані території Донбасу на важкий тягар для Москви

Тож не дивно, що Росія намагається форсувати переговори й активізувати процес реінтеграції ОРДіЛО на своїх умовах.

У Росії немає чи то бажання, чи то можливості підтримувати нормальний рівень життя в підконтрольних їй районах Донбасу. А це означає, що досі тактика України загалом була правильною і нам вдалося перетворити окуповані території на важкий та незручний тягар для Москви.  Про це пише блогер і журналіст Тижня Денис Казанський.

 

«Нинішня ситуація в економіці «ЛДНР» завдає шкоди авторитету Росії передусім в очах жителів ОРДіЛО та інших регіонів України, де традиційно симпатизували РФ. Безгрошів’я, занепад, зупинка виробництв і загальна політична позиція Росії, яка вдає, ніби не має до всього цього стосунку, викликають розчарування та злість у тих українців, які розраховували на допомогу Кремля», - йдеться в матеріалі.

 

Тож не дивно, зауважує Казанський, що на цьому тлі Москва намагається форсувати переговори щодо Донбасу й активізувати процес реінтеграції ОРДіЛО (зрозуміло, на своїх умовах). Час грає не на руку Кремлю. А отже, піддаватися на тиск росіян сьогодні вже точно не можна. Натомість треба триматися обраної раніше лінії та виснажувати супротивника.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.