НОВИНИ

Парламент врегулював застосування бойової техніки і зброї в особливий період

Відповідне рішення підтримали 307 нардепів.

Верховна Рада України у середу, 2 жовтня, ухвалила у другому читанні законопроект №1224 "Про внесення змін до деяких законів України про застосування Збройними Силами України та Державною спеціальною службою транспорту бойової техніки, зброї та спеціальних засобів в особливий період". Відповідне рішення підтримали 307 нардепів.

 

Законом закріплюється право з'єднань, військових частин і підрозділів ЗСУ на застосування бойової техніки і зброї у період до запровадження військового стану і після його припинення або скасування шляхом внесення змін назви та частини першої статті 1-1 закону "Про Збройні сили України".

 

Також дозволяється застосування спеціальних засобів військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту, працівниками підрозділів воєнізованої охорони Державної спеціальної служби транспорту, а також зброї військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада України у середу, 2 жовтня, підтримала створення Тимчасової спеціальної комісії ВР з питань правового статусу ветеранів війни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.