НОВИНИ

Уряд зменшив кількість митниць із 26 до 16

За словами Максима Нефьодова, відповідне рішення необхідне для економії адміністративних витрат, знищення корупції на місцях та логістичної оптимізації.

Кабінет міністрів у середу, 2 жовтня, затвердив регіональну структуру митниці, згідно з якою замість 26 митниць залишиться 16. Про це голова Державної митної служби Максим Нефьодов повідомив у Facebook.

 

"Сьогодні Кабмін затвердив регіональну структуру. Замість 26 митниць буде 16, а також лишаються окремо лабораторія і кінологічний центр", - написав Нефьодов.

 

 

Він зазначив, що скорочення кількості митниць необхідне для економії адміністративних витрат, знищення корупції на місцях та логістичної оптимізації.

 

"Для чого ці зміни: початок боротьби із «феодалізмом», коли кожна митниця — окреме князівство, зі своїми правилами, опорою на місцевих очільника ОДА, поліцейського, прокурора, СБУ-шника, ДБР-івця і т.д. Економія на адміністративних витратах — посади будемо перерозподіляти на користь оперативного складу, почнемо вчитись централізовувати всі функції підтримки. Логістична оптимізація — для суттєвої кількості митних постів зменшиться відстань до центру", - написав Нефьодов.


Очільник Державної митної служби додав, що наступними кроками буде призначення в.о. керівників митниць, реєстрація юридичних осіб та початок переведення людей в регіонах.

 

Як повідомлялося, очільник Державної фіскальної служби Денис Гутенко звільнив за згодою сторін начальника Одеської митниці ДФС Олександра Власова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.