НОВИНИ

Кривонос анонсував випробування військової техніки у вигляді змагань

Після завершення показу зразків автомобільної та бронетанкової техніки заплановано "відкрите об'єктивне підведення підсумків".

Українські військові проведуть демонстраційний показ нових і модернізованих зразків автомобільної та бронетанкової техніки для Збройних Сил для перевірки її характеристик. Про це у вівторок, 1 жовтня, повідомила прес-служба Ради національної безпеки та оборони.

 

"За підтримки нового керівництва "Укроборонпрому" та начальника Генерального штабу ЗСУ в максимально короткі терміни буде організовано та проведено змагання серед військових автомобілів та бойових броньованих колісних машин з перевірки заявлених характеристик техніки, надійності та унеможливлення у майбутньому обвинувачень в лобіюванні тих чи інших інтересів при закупівлі техніки", - сказав заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос.

 

Як зазначається, програма показу передбачатиме три етапи: подолання перешкод на автодромі заводу КрАЗ; марш на Житомирський полігон; подолання природних перешкод на полігоні у комплексі зі стрільбою вдень і вночі. Усі етапи змагань фільмуватимуться з землі та з повітря.

 

За словами Кривоноса, контролювати чесність змагань будуть представники видів Збройних Сил України – ті, хто потім буде експлуатувати зразки та техніку в "полях".

 

Після завершення показу зразків автомобільної та бронетанкової техніки заплановано "відкрите об'єктивне підведення підсумків".

 

Нагадаємо, ДК «Укроборонпром» повідомив, що низка рішень Міноборони України створює умови для знищення одного з провідних оборонних підприємств країни - ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. Морозова", яке вимушено переводить майже тисячний колектив підприємства на дводенний робочий тиждень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.