НОВИНИ

Не цікаві підкилимні ігри. Данилюк пояснив свою відставку

Він заявив, що пішов з посади секретаря РНБО за власною ініціативою.

Екс-секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Данилюк розповів, що пішов з посади з власної ініціативи. Про це у вівторок, 1 жовтня, він повідомив у коментарі виданню «Гордон».

 

«Відхід з поста секретаря РНБО - моя ініціатива. Це було свідоме рішення, засноване на тому, що відбувається і як зараз формується політика. Мені просто не цікаві підкилимні ігри, якими займаються деякі персонажі», - розповів Данилюк.

 

Він додав, що запропонував президенту кілька варіантів для виправлення ситуації, але компромісу вони так і не досягнули. Також Данилюк зазначив, що в багатьох нових людей при владі брак професіоналізму.

 

«Зараз буду визначатися, чим займатимусь далі. Надходять пропозиції, як правило, пов'язані з бізнесом. Правда, вони в основному з інших країн, а мені цікаво попрацювати в Україні. Думаю, це буде незалежна платформа», - зазначив Данилюк.

 

Як повідомлялося, 27 вересня Олександр Данилюк написав заяву про відставку з посади голови РНБО.

 

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило у його декларації недостовірну інформацію на суму понад три мільйони гривень.

 

30 вересня президент Володимир Зеленський своїм указом офіційно звільнив Данилюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.