НОВИНИ

Україна в ОБСЄ закликала відреагувати на дивізії РФ біля кордону

Заступник Постійного представника України при міжнародних організаціях заявив про формування Росією біля кордону з Україною військових з'єднань.

Заступник Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Лоссовський заявив, що міжнародне співтовариство має відреагувати на формування Росією біля кордону з Україною трьох військових з’єднань дивізійного рівня. Про це він сказав під час засідання Форуму зі співробітництва у галузі безпеки ОБСЄ, передає Укрінформ

 

"Цілеспрямований та відкритий рух російських бронетанкових груп в напрямку українського кордону є очевидною ознакою психологічного тиску на керівництво України, щоб змусити Україну піти на поразницькі угоди. Російські гібридні окупаційні війська на Донбасі мають достатньо військової техніки для ескалації військових дій. У зв'язку з цим ми закликаємо міжнародне співтовариство відреагувати на агресивні дії і сигнали Росії і, заради стримування, посилити політичний та економічний тиск на агресора", - заявив він.

 

Під час засідання український дипломат, зокрема, навів інформацію, опубліковану авторитетним міжнародним журналом Jane`s Defense Weekly, згідно з якою, будівництво нового постійного пункту дислокації 150-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ біля Ростова-на-Дону на півдні Росії має бути завершено вже до кінця 2019 року.

 

Нагадаємо, 20 вересня повідомлялося, що Російська Федерація підтягує бронетанкові групи до українських кордонів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.