НОВИНИ

Лукашенко запропонував помилувати українця Шаройка в обмін на білоруса Політику

Президент Білорусі, що піднімав це питання ще у розмові з Петром Порошенком.

Президент Білорусі Алєксандр Лукашенко заявив, що готовий помилувати українця Павла Шаройка, засудженого за шпигунство, в обмін на обвинуваченого в Україні білоруса Юрія Політику. Про це повідомляє білоруське державне агентство Белта.

 

"Багато розмов про цих затриманих. Хоча на цю тему я з Порошенком вів розмову. Я йому показую: ось документи: відео, аудіозаписи по вашому хлопцю. Звання його - полковник. Я Петру Порошенку кажу: слухай, що ти хочеш про нас знати? Я тобі все сам розповім-покажу, документи передам. Навіщо ховатися в посольстві?" - сказав Лукашенко. 

 

Нагадаємо, у Білорусі суд оголосив вирок українському журналісту Шаройку.

 

Як повідомлялось, 17 листопада голова Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Зураб Аласанія повідомив, що у Білорусі затримали кореспондента "Українського радіо" Павла Шаройка за підозрою в шпигунстві. У МЗС заявили, що вживають заходів у справі захисту затриманого. Своєю чергою дипломатичне представництво України в Республіці Білорусь направило до Міністерства закордонних справ країни ноту через затримання журналіста "Українського радіо" Павла Шаройка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.