НОВИНИ

Єврокомісія не коментуватиме стенограму розмови Трампа та Зеленського

ЄК нагадала Україні про надану допомогу.

Європейська комісія зазначила, що не дає коментарів щодо телефонної розмови президентів США та України Дональда Трампа та Володимира Зеленського та нагадала про надану допомогу. Про це у четвер, 26 вересня, на брифінгу в Брюсселі заявив речник комісії.

 

Представник комісії зазначив, що Єврокомісія уважно стежить за реформами, які проводить Україна.

 

Також він зазначив, що ЄК не дає коментарів щодо телефонної розмови та будь-яких заяв.

 

"Але так, насправді, для нас важливо сказати, що підтримка Європейським Союзом України є безпрецедентною. За останні 5 років ми виділили для України найбільший пакет підтримки в історії ЄС. Євросоюз разом з європейськими фінансовими інституціями мобілізував більш ніж 15 мільярдів євро грантів та запозичень на підтримку реформ, висунувши жорсткою умовою продовжувати прогрес", - зазначив представник ЄК.

 

У Єврокомісії також не стали відповідати на питання, чи шукатимуть роз'яснень від Зеленського за його критичні заяви про недостатню підтримку України Європейським союзом.  

 

Як повідомлялося, 25 вересня опублікували стенограму телефонної розмови президента США  Дональда Трампа та  українського лідера Володимира Зеленського. Виявилося, що американський лідер розкритикував пасивну позицію Європи щодо допомоги Україні, Зеленський із ним погодився. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.